Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Акредитація

Для кожного навчального закладу акредитація надзвичайно важлива, адже саме наявність акредитації підтверджує право коледжу, інституту чи університету проводити свою діяльність. Отримання акредитації дозволяє організовувати навчальний процес та проводити підготовку своїх студентів на різних рівнях. Залежно від свого рівня навчальний заклад має змогу підготувати молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів магістрів. Акредитація надає змогу навчальному закладу провадити освітню діяльність, яка пов’язана із здобуттям вищої освіти та кваліфікації.

Для того щоб отримати такі повноваження навчальний заклад має пройти спеціальну процедуру оцінювання та атестації. Експертна комісія, до складу якої входять висококваліфіковані компетентні спеціалісти, визначиться з тим, чи має той чи інший заклад достатній рівень науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення. Кадрове забезпечення також відіграє надзвичайно важливу роль – викладацький колектив повинен мати відповідну підготовку та певний рівень кваліфікації. Адже низько кваліфікований викладач не може надавати студентам необхідні знання у повному об’ємі.

При наданні акредитації експерти опираються на вимоги стандартів вищої освіти та на державні вимоги щодо діяльності навчальних закладів. Якщо всі вимоги відповідають затребуваним стандартам, такий заклад визнається спроможним провадити навчальну діяльність і йому надається акредитація. На рівень акредитації варто звертати увагу насамперед при вступі до коледжу, університету, академії чи інституту – кваліфікація вашої alma mater суттєво впливає не лише на престижність отриманого по закінченню навчання диплому, але й на подальші перспективи, які відкриває освіта для колишніх студентів.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум