Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Дистанційне навчання

Всім відомо, що гарно вчитися можна за будь-яких умов – головне мати бажання. І не важливо чи відвідуєте ви університет щодня, чи навчаєтесь на відстані. Завдяки розвитку інтернет-технологій дистанційне навчання стає все більш популярнім з кожним днем. Сьогодні всі охочі мають змогу здобути вищу освіту, не відходячи від свого комп’ютера. Достатньо лише мати трохи вільного часу і вільній доступ до мережі інтернет.

Саме завдяки інтернету стала можливою комунікація студентів та викладачів на відстані. Знаходячись у себе вдома студенти мають змогу отримувати завдання та всі учбові матеріали в електронному вигляді. Вся важлива інформація надходить на особисту електрону пошту. Такими самим чином, по електронній пошті, студент має змогу надіслати викладачеві вже готові, виконані ним завдання, а також задати всі питання, які його цікавлять. Окрім електронної пошти широко використовуються сучасні комунікаційні програми на кшталт Skype, які дозволяють не лише вести переписку із співрозмовником, але й влаштовувати відео-конференціїї в режимі реального часу.

Дистанційне навчання дозволяє обрати для навчання будь-який іноземний вуз, чи навчальній заклад, розташований в іншому регіоні вашої країни. Такий спосіб навчання дуже зручний, адже дозволяє не витрачати час на дорогу і навчатися у найбільш зручний для вас час. Навчаючись дистанційно студенти розвивають самостійність, адже їм доводиться без сторонньої допомоги опановувати всі подані до вивчення матеріали та проводити дослідницьку діяльність. Обравши дистанційне навчання студент отримує змогу самостійно розпоряджатися власним часом і будувати програму навчання найбільш зручним способом. Навчання в інтерактивному режимі – це надзвичайно зручно і сучасно! Чому б і вам не спробувати?

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум