Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Дошкільна освіта

На сьогоднішній день в Україні дошкільна освіта є невід’ємною частиною системи безперервної освіти. Такий тип освіти являє собою безперервний процес, який спрямованій, в першу чергу, на різнобічний розвиток малюка, а також на формування у нього моральних норм. Під час відвідування дошкільного закладу дитина весь час знаходиться у колі свої однолітків, що найкращим чином відображається на її комунікаційних здібностях. Окрім того досвідчені педагоги та вихователі намагаються розвинути нахили та здібності малюка ще в ранньому віці, що допомагає дітям остаточно визначитися зі своїми інтересами і життєвими пріоритетами. Вже в такому ранньому віці відбувається процес формування моральних норм і соціального становлення особистості. В цей період важливо приділяти максимум уваги як фізичному розвитку дитини, так і соціальнім та психологічним аспектам.

Сучасна дошкільна освіта представлена закладами для немовлят, дітей молодшого, середнього та старшого дошкільного віку. Кожен з цих закладів має свою навчально-виховну програму і свої особливості.

Але всіх їх об’єднують базові цілі, серед яких: догляд та розвиток малюків, а також навчання та виховання дітей. Віддаючи сина чи дочку в дошкільний заклад батьки можуть розраховувати на те, що вихователі попіклуються про розвиток малюка, забезпечать для нього здоровий режим дня та допоможуть відкрити для себе щось нове. Повертаючись додому після дня поведеного в яслах чи в дитячому садку малюк буде захоплено переказувати татові й мамі все, що він дізнався протягом цього дня. Осмислюючи отриману інформацію дитина навчається мислити, і це вміння допоможе їй і в подальшому під час навчання у школі. Дошкільна освіта сприяє поширенню психолого-педагогічних знань не лише серед дітей, але й серед їх батьків.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум