Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Міністр освіти

Міністр освіти – це особа, яка очолює Міністерство освіти та науки України і безпосередньо керує науково-освітнім процесом на всіх етапах його розробки та впровадження. Головними обов’язками такого державного високопосадовця є організація ефективної системи освіти, яка була би прийнятна не лише для тих, хто працює в освітній галузі, але й для тих, хто освіту здобуває.

Під керівництвом міністра очолюване ним міністерство проводить активну роботу, націлену на реалізацію державної політики у сфері науки та освіти. Не оминають увагою експерти міністерства й галузі інтелектуальної власності та інноваційної діяльності. Випуск навчальної, методичної та наукової літератури, призначеної для використання в навчальних закладах будь-якого рівня акредитації, також відбувається під пильним наглядом міністерських працівників. Міністр освіти особисто та його підлеглі займаються розробкою та затвердженням навчальних програм, планів та інших важливих документів освітньої сфери. Створюючи найбільш сприятливі умови для розвитку галузей науки та освіти в Україні міністр освіти сприяє максимальному використанню потенціалу цих сфер на благо країни.

Людина, що обіймає посаду міністра повинна мати не лише відповідну освіту та досвід роботи, але й особисті якості, що дозволять найкращим чином організувати роботу міністерства, яке їй підпорядковується. Всі кроки, спрямовані на розвиток навчальних закладів та впровадження нових освітніх концепцій, мають бути узгоджені з представниками міністерства освіти. Самі працівники отримують дозвіл на подібні узгодження безпосередньо від міністра освіти, який має контролювати та регулювати всі аспекти діяльності свого відомства та стежити за впровадженням своїх розпоряджень на місцях.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум