Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Міносвіти України

На сьогоднішній день центральним органом виконавчої влади в сфері освіти є

Міносвіти України. На працівників цієї інстанції покладаються обов’язки регулювання освітньої галузі на всіх етапах. Міністерство не лише контролює навчальний та науковий процес у навчальних закладах різного ступню акредитації, але й розробляє законопроекти, освітні програми, ухвалює списки рекомендованої для вивчення літератури та методичних матеріалів.

Варто детальніше розглянути основні засади, на яких базується робота установи. В першу чергу Міністерство освіти і науки України сприяє реалізації державної політики у сфері науки та освіти. Крім того вплив міністерства розповсюджується також на галузь інноваційної діяльності та сферу інтелектуальної власності. Без відома Міносвіти України неможливо уявити випуск навчальної та наукової літератури – кожен примірник має бути схвалений спеціально сформованою комісією досвідчених експертів. Для використання в навчальних закладах різного рівня акредитації допускається використання лише сертифікованої літератури, яка відповідає всім існуючим стандартам та допомагає детально вивчити всі питання, що виникають впродовж того чи іншого курсу певної дисципліни. Враховуючи розвиток сучасних технологій та еволюцію сфери наукової та освітньої діяльності працівники міністерства намагаються враховувати в роботу всі зміни, що відбуваються у підпорядкованій ним галузі. Такий підхід дозволяє формувати актуальні для сьогодення навчальні програми, які неодмінно зацікавлять учнів шкіл та студентів вищих навчальних закладів.

Основаним завданням міністерства є забезпечення найбільш сприятливих умов для розвитку освітньої та наукової галузі в країні та максимального використання її потенціалу.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум