Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Навчальний посібник

Окрім підручників та різноманітних методичних матеріалів в навчальному процесі дуже часто використовуються посібники. Навчальний посібник – це спеціальне видання, яке в певній мірі становить заміну основному підручнику. В ньому подається навчальний матеріал, який допомагає краще опанувати певну дисципліну чи окремий розділ курсу. Для використання учнями чи студентами пропонуються виключно такі посібники, які були офіційно затверджені відповідними органами.

Посібник може бути представлений не лише окремим виданням, але й комплексом науково-методичних матеріалів, до яких включені зошит-посібник або розвиваючі ігри для найменших учнів і курс лекцій для школярів старшого віку та студентів. Використання посібника в навчально-виховному процесі дає змогу отримати більше корисної інформації та краще розібратися з тією чи іншою темою. Використання навчальних посібників набуло широкої популярності у навчальних закладах усіх типів. Такі посібники можуть бути використані і учнями початкової чи середньої школи, а також студентами коледжів, технікумів чи вищих навчальних закладів.

Перед тим як використовувати навчальний посібник в своїй роботі і рекомендувати його учням чи студентам викладач має переконатися в його якості та відповідності навчальній програмі. Кожен посібник має бути затвердженим Міністерством освіти України – це гарантує, що викладені в ньому матеріали подані якісно та кваліфіковано. Посібники дають змогу отримати додаткову інформацію та поглибити вивчення того чи іншого предмету. Під час викладання певного курсу викладач може запропонувати своїм студентам чи учням один чи декілька навчальних посібників, які стануть вдалим доповненням до основних підручників, що використовуються в навчальному закладі.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум