Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Освіта

Якісна та престижна освіта відкриває перед нами всі двері. Отримавши диплом вищого навчального закладу та здобувши цікаву та перспективну спеціальність ми маємо змогу влаштуватися на гідно оплачувану роботу та побудувати успішну кар’єру.

Однак вступу до вищого навчального закладу передує навчання в школі, а також дошкільних та позашкільних закладах. А отже освіта здобувається фактично з самого малечку. Коли ми віддаємо дитину до ясел чи дитячого садочка ми розраховуємо на те, що вихователі не лише попіклуються про неї на час відсутності поряд батьків, але й дадуть їй певні знання. Отримавши такі базові знання дитині буде легше адаптуватися і у школі, і відразу ж включитися в учбовий процес. Навчання в школі – це вже новий, вищий рівень здобуття освіти, що дає змогу визначитися зі своїми схильностями. Коли дитина точно знає, що її найбільше цікавить, вона намагається не лише отримувати загальні знання, але й приділяти більше уваги саме тим дисциплінам, які можуть знадобитися їй в подальшому. Після загальноосвітньої школи з’являється можливість отримати середньо-спеціальну чи вищу освіту, яка дає змогу опанувати певну професію. Не менш важливою є й позашкільна освіта, представлена різноманітними гуртками, студіями та секціями. відвідуючи їх діти отримують можливість розвиватися творчо, реалізовувати свій творчий потенціал, приділяти більше уваги своїм схильностям.

Освіта – це базова потреба кожної людини, яка прагне реалізуватися в житті як особистість та отримати певний багаж знань. Процес здобуття освіти надзвичайно цікавий та захоплюючий, і вже згодом більшість колишніх учнів та студентів згадує роки, проведені в навчальному закладі, як кращий час свого життя. Право на освіту має кожен громадянин і ним треба неодмінно скористатися!

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум