Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Освітня політика

Освічені люди – це гордість будь-якої країни. Молоді спеціалісти після отримання вищої освіти мають змогу працювати на благо своєї країни, розвивати певні галузі, використовувати свої знання та здобувати досвід, реалізуючи ті чи інші задачі. Для того щоб крана отримала достатню кількість висококваліфікованих працівників, повинна бути організована ефективна освітня політика. Кожна держава повинна дбати про забезпечення якісного функціонування та активного розвитку освітньої галузі.

Згідно офіційної термінології освітня політика – це діяльність самої держави та певних компетентних державних інституцій та органів місцевого самоврядування, спрямована на забезпечення законодавчого, організаційного та фінансового забезпечення сфери освіти. Така політика є однією з основних складових політики загальнодержавної, що має на меті реалізувати певні цілі та програми, розроблені для органів управління освітою. В процесі реалізації освітньої політики держава спрямовує свої зусилля на забезпечення науково-методичного, фінансового та юридичного супроводу стратегії розвитку освітньої галузі.

При розробці основних засад для розвитку освітньої політики в країні відповідні державні органи мають змогу використовувати не лише свої власні законодавчі на наукові розробки, але й спиратися на зарубіжний досвід. Впровадження успішних прикладів діяльності закладів освіти в інших країнах на своїй території гарантує всебічний розвиток освітньої галузі та позитивні зміни. Але варто також враховувати місцеву специфіку та менталітет співвітчизників, а також соціальні, географічні та інші фактори, які дають змогу впроваджувати освітню політику в різних регіонах найбільш успішно та результативно, і досягати поставленої мети.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум