Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Позашкільна освіта

Якщо шкільна освіта дає змогу отримати потрібні наукові знання, то позашкільна освіта сприяє різнобічному розвитку та формуванню особистості. Відвідуючи заклади, що спеціалізуються на позашкільній освіті, ваша дитина отримає можливість відкрити нові таланти чи розвинути вже існуючі у неї здібності. Викладачі, які працюють в таких закладах, намагаються максимально розкрити творчий потенціал кожного, хто записався до гуртка чи студії.

На сьогоднішній день позашкільне навчання дає широкий вибір і дозволяє обрати секції, студії та заняття, які будуть не лише сприяти розвитку дитини, але й приносити їй радість. Це можуть бути як спортивні заняття, так і творчі. Відвідуючи студію прикладного мистецтва чи гурток малювання дитина буде розвивати художній смак, навчиться розбиратися в мистецтві і зможе порадувати своїх батьків та близьких цікавими роботами. Великою популярність користуються і спортивні секції – фізичний розвиток дитини надзвичайно важливий. Східні бойові мистецтва чи футбол, гімнастика чи плавання – вибір секції залежить тільки від схильностей дитини та рівня її фізичної підготовки.

Відвідування закладів позашкільної освіти відбувається у час вільний від занять в навчальному закладі. Позашкільні секції можуть діяти безпосередньо на базі школи чи працювати в місцевих клубах, центрах творчості, палацах дітей та юнацтва та інших установах подібного типу. Сьогодні система позашкільної системи в Україні представлена навчальними закладами державної, комунальної та приватної форми власності. Це дозволяє обрати як абсолютно безкоштовні культурно-освітні та фізкультурно-оздоровчі заклади, так і ті, де батькам доведеться сплачувати за навчання своїх дітей певну суму. Позашкільна освіта допомагає організувати для малюків цікаве дозвілля і розкрити свій творчий потенціал!

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум