Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Професор

Таке вчене звання як професор отримало офіційний статус ще у XVI столітті – вперше ця посада набула такого статусу в Оксфордському університеті. Сьогодні це поняття використовується для означення особи, яку відрізняють високий рівень компетентності в тій чи іншій галузі. Отримати його можуть ті, хто є справжнім експертом в галузі мистецтва чи науки, прекрасно знається на обраній тематиці та орієнтується у всіх нюансах. У більшості випадків така людина не лише отримує кваліфікацію для себе особисто, але й ділиться здобутими знаннями з іншими. Наприклад, зі студентами вищих навчальних закладів різного ступеню акредитації.

Звання професора вимагає від людини не лише прекрасної професійної кваліфікації, але ще й життєвої мудрості. Така людина завдяки поважному трудовому стажу та життєвому досвіду вміє вибудувати зі студентами максимально гармонійні стосунки. Відвідувати лекції такого викладача – одне задоволення. Вони гарантують спілкування з цікавою особистістю та отримання цінної наукової інформації, яка може не подаватися, навіть, в офіційних наукових працях та підручниках. Такий глибокий та різнобічний підхід до викладання предметів робить лекції надзвичайно захопливими.

Згідно українського законодавства рівень кваліфікації вченого відмічається присудженням вчених звань і наукових ступенів. Присвоїти звання «професор» можуть лише згідно з порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України, який доручає подібне призначення Міністерству освіти України. Слід зазначити, що таке звання не присвоюється аби кому – для цього необхідно мати певні підстави та буди дійсно гідним. А людина, якій випала честь його носити, мусить виправдовувати свій почесний статус і надалі вести активну науково-дослідницьку та викладацьку діяльність.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум