Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Рейтинг університетів

Після останнього дзвоника колишні школярі постають перед непростим вибором. Їм доводиться вирішувати, де продовжити навчання і який вищий навчальний заклад найкраще обрати. На сьогоднішній день у вузах нема нестачі – величезна кількість установ на будь-який смак дозволяє здобути ту спеціальність, яка вас найбільше цікавить. Але при виборі університету слід прийняти вірне рішення і не помилитися. Рівень престижності того закладу, де ви проведете найближчі п’ять років, гризучи граніт науки, має неабияке значення. Багато роботодавців при прийомі на роботу звертають увагу саме на те, який вищий навчальний заклад закінчив претендент на ту чи іншу вакантну посаду. Окрім того навчання у престижному закладі гарантує, що вам будуть викладати виключно висококваліфіковані викладачі, які не лише нададуть всі необхідні теоретичні знання але й навчать використовувати їх на практиці та посприяють духовному збагаченню своїх студентів, завдяки пропаганді певних цінностей.

Щоб точно не помилитися з вибором, перед вступом до вищого учбового закладу варто вивчити рейтинг університетів. Сьогодні такий рейтинг доступний кожному, хто має доступ до інтернету. У всесвітній мережі ви знайдете перелік найбільш престижних вузів не лише своєї країни, але й Європи чи навіть світу. Експерти, які складають подібні рейтинги, враховують безліч факторів, які допомагають дати найбільш точну оцінку діяльності того чи іншого закладу.

Щоб досягнути перших позицій в такому списку необхідно мати прекрасну наукову базу та штат висококваліфікованих спеціалістів серед викладачів. Враховуються також перспективи вдалого працевлаштування колишніх студентів після отримання диплому та рівень їх кваліфікації, цінність спеціалістів на ринку праці. Рейтинг університетів дає змогу отримати конкурентоспроможну освіту і не жалкувати про змарновані студентські роки.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум