Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Студент

Студентські роки – це найкращий час в житті кожної людини. Навчання в університеті припадає на юність, коли кожен юнак та кожна дівчина сповнені життєвої енергії та прагнуть здійснити всі свої мрії, достягнути чогось.

Згідно з українським законодавством студентом вважається кожна особа, яку було зараховано до вищого навчального закладу в установленому порядку. Залежно від можливостей студента та цього бажання він має змогу обрати денну форму навчання і відвідувати завдання на стаціонарі, або перевестися на заочну форму навчання, яка найбільш зручна для тих, хто поєднує відвідування університету з роботою. Вже під час навчання багато студентів намагаються поєднувати отримання теоретичних знань із застосуванням їх на практиці. Тому починаючи зі старших курсів молодь знаходить роботу по спеціальності, щоб здобувати досвід в обраній ними галузі, та якомога раніше розпочинати трудовий стаж. Крім того останнім часом все більш популярною стає дистанційна форма навчання – завдяки сучасним інтернет-технологіям студент має змогу здобувати освіту знаходячись не лише в іншому регіоні, але й в іншій країні.

Вступаючи до вищого навчального закладу студент має на меті здобути певний освітній та освітньо-кваліфікаційний рівень, які дозволять в подальшому реалізувати всі свої плани на майбутнє і знайти гідно оплачувану роботу. Обираючи університет абітурієнтам слід уважно вивчити не лише його учбову програму, але й відомості стосовно рівню акредитації та рейтингу серед інших навчальних закладів. Більшість роботодавців в першу чергу звертає увагу саме на вуз, який закінчив претендент на вакантну посаду. Тому престиж університету має неабияке значення і студентам необхідно про це не забувати, роздумуючи над тим, де продовжити навчання після випускного дзвоника!

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум