Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Тестування

Одним з найпоширеніших способів перевірення рівня знань учнів у школі чи студенів в університеті є комплексне тестування. Створені з урахування особливостей навчальної програми, що використовується в закладі, тести дають змогу організувати різнобічне оцінювання. Складання тестів може відбуватися не лише після закінчення певного етапу навчання, наприклад, семестру чи навчального року, але й впродовж усього навчання. Закінчення того чи іншого курсу, вивчення певної теми може стати приводом для складання тестів.

По закінченню школи учні складають незалежне зовнішнє тестування з конкретних дисциплін. Тести з кожного предмету охоплюють весь курс, який викладався протягом шкільних років, а отже дають змогу виявити наскільки вдало учень його засвоїв. За результатами такого тестування складається рейтинг успішності, який дозволяє обрати майбутнє місце навчання. Сучасні школярі, починаючи з останніх шкільних років, прикладають чимало зусиль для здобуття гарних оцінок та успішного складання тестів. Високі показники результатів тестування дають змогу без проблем вступити до престижних вищих навчальних закладів. На відміну від традиційних екзаменів тестування не потребує спілкування з викладачем. Учні самостійно проходять тести та обирають один з наведених варіантів відповідей. Наявність кількох варіантів дає змогу проаналізувати кожен з них, освіжити у пам’яті свої знання і зробити вірний вибір. Тестування проходить в індивідуальному порядку, а список завдань залишається невідомим до останнього моменту.

Такий вид оцінювання визнано найбільш сучасним методом отримання відомостей про рівень знань учнів. Він зручний і для самих учнів, і для викладацької комісії, яка буде займатися перевіркою кінцевих результатів.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум