Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Університет

Університет – це вищий навчальний заклад, який не лише здійснює підготовку спеціалістів різної спрямованості, але й проводить науково-дослідну роботу. Сучасні університети намагаються не лише надавати студентам певні знання і концентруються на учбовому процесі, але й успішно діють як науково-практичні комплекси. До складу кожного університету входить декілька факультетів, які спеціалізуються на певній дисципліні.

На сьогоднішній день в Україні діє велика кількість навчальних закладів, і кожен абітурієнт має змогу втупити туди, де навчання влаштує його і свою якістю, і тими перспективами, які відкриються перед ним в подальшому. Обравши солідний університет з багаторічною історією та висококваліфікованим викладацьким складом, ви зробите вірне рішення. Навчання в такому закладі дозволить отримати всі необхідні знання для подальшого успішного використання їх на практиці. Крім того диплом престижного вузу справляє позитивне враження на роботодавців, які хочуть бачити серед своїх підлеглих виключно освічених молодих людей. Більшість вітчизняних університетів тісно співпрацюють із зарубіжними вищими навчальними закладами та організовують програми обміну студентами. Ставши учасником такої програми студент отримує змогу виїхати на навчання закордон і на власному досвіді переконатися в перевагах західної освіти, здобути безцінний досвід навчання у європейському чи американському університеті, завести нові цікаві знайомства і навіть відкрити перспективи для подальшого працевлаштування.

Абітурієнти мають змогу вступити в університет на бюджетне відділенні чи навчатися на контрактній основі, відвідувати заняття на денній формі навчання чи обрати заочну форму і поєднувати здобуття освіти з роботою. Все залежить лише від бажання та здібностей студента!

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум