Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Вчитель

Говорячи про найважливіші для суспільства професії неможливо оминути увагою професію вчителя. Саме цим людям ми довіряємо своїх дітей, і від рівня їхньої кваліфікації та ступені особистої відповідальності та відданості професії залежить виховання малюків. Багато хто погоджується з тим, що професія вчителя – це не просто робота, а справжнє покликання.

В період навчання у школі діти проводять з вчителями набагато більше часу, чим з батьками. І саме на педагогів покладається завдання вплинути на формування дитини як особистості, а не лише навчити тому чи іншому предмету. Нарівні з викладання дисциплін вчителі виступають також психологами та соціальними працівниками, які допомагають дітям розібратися в складних життєвих ситуаціях. Вони дають змогу зрозуміти, що - погано, а що - добре, чого варто прагнути і яким питанням слід приділяти більше уваги, а чого краще уникати.

Виховною та навчальною роботою можуть займатися лише ті люди, які мають до цього схильність та люблять дітей. Адже їм доведеться щоденно керувати декількома десятками дітей, контролювати їх та помічати найменші зміни у їх поведінці. Вміння вловлювати настрій учнів та знаходити з учнями спільну мову гарантують, що педагог зможе стати для класу справжнім другом, якому будуть довіряти. А довіра в стосунках вчителів і учнів – це один з найважливіших факторів успішної співпраці протягом усіх шкільних років. Крім того людина, яка працює в школі, повинна мати відмінні комунікативні здібності – робота вчителя пов’язана з постійним спілкуванням, та знаходженням серед людей. Дуже важливо вміти спілкуватися, будувати бесіді правильно та вміти привернути до себе увагу класу та утримувати її під час читання лекції. Гарний вчитель назавжди запам’ятовується учням, і вони з любов’ю згадують по нього навіть після закінчення школи.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум