Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Виховання

Всім відомо, що виховання – це те, чому необхідно приділяти особливу увагу. І йдеться не лише про виховання дитини в сім’ї, але й про виховну роботу у дошкільних закладах, та безпосередньо у школі. Адже це доволі багатогранний і складний процес, реалізація якого покладається як на батьків, так і на вчителів та вихователів. Основною метою цього процесу можна сміливо назвати створення оптимальних умов для повноцінного та різнобічного формування особистості. Виховання має поширюватися на всі сфери і впливати на психічний, соціальний та фізичний розвиток малюка.

Кожен педагог, вихователь, а також батьки мають ставити собі за мету забезпечити дитині всебічне гармонійне виховання. Використовуючи комплексний підхід у сфері виховання можна допомогти малюку сформувати певні якості, які допоможуть йому у подальшому житті. В процесі спілкування з дитиною важливо приділяти увагу моральному, розумовому, фізичному та естетичному вихованню. Лише комплексний вплив на дитину, який відбувається і з боку сім’ї, і з боку різноманітних соціальних інституцій, гарантує отримання бажаного результату. Адже неможливо виховати впевнену у собі особистість з правильними моральними цінностями, якщо виховання буде однобічним. Коли дитиною майже не займаються батьки, а вся відповідальність за її розвиток покладається лише на дошкільні чи загальноосвітні заклади, дуже важко досягти позитивних результатів. Педагоги, вихователі та сім’я мають співпрацювати разом, прививати дитині бажання навчатися, відкривати свої здібності та використовувати навички у повному обсязі.

Лише приділяючи достатньо уваги вихованню дитини ще з раннього віку можна гарантувати гармонійний розвиток особистості. Не варто занижувати цінність виховання – правильне виховання гарантує формування у малюка тих якостей, які неодмінно знадобляться йому і у дорослому житті, і допоможуть завжди почуватися впевнено та міцно стояти на ногах.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум