Укр Рус

Дата: 10.02.2014

  • 1.jpg
  • 123.jpg
  • e-dis_2012_imag56.jpg

Подписка на новости

Голосування

Якою має бути доля районних (міських) управлінь чи відділів освіти у новій системі управління освітою?
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
  • Голосов: (0%)
Всего голосов:
Первый голос:
Последний голос:
Назад
 
Powered by Sexy Polling
 

Завідуючий кафедрою

Завідуючий кафедрою – це керівна посада, яка підпорядковується безпосередньо директору інституту чи декану того факультету, до якого належить очолювана ним кафедра. Ця посада є вибірною, а отже той, хто її обіймає обирається згідно зі статутом університету. Претенденти на місце завідуючого кафедрою повинні бути виключно висококваліфікованими спеціалістами певного профілю. Обов’язковою умовою є наявність вченої ступені чи звання. Керувати тою чи іншою кафедрою може лише людина з вищою професійною освітою та стажем роботи не менше п’яти років. Це може бути як наукова робота за профілем кафедри, так і практична діяльність чи робота науково-педагогічна.

Основним посадовим обов’язком людини, яка обіймає вище згадану посаду є організація злагодженої та ефективної роботи кафедри. Завідуючий кафедрою повинен створити всі умови для того, щоб досягнути високого рівня організації навчальної, наукової та науково-методичної роботи його кафедри. Крім того він має слідкувати за тим, щоб освітньо-професійна програма була реалізована саме в такому обсязі, який передбачений освітнім стандартом вищої професійної освіти за спеціальністю. Необхідно також перевіряти, чи не відбувається використання не за функціональним призначенням матеріально-технічної бази кафедри. Рівень підготовки співробітників кафедри також належить до переліку обов’язків завідуючого – він повинен слідкувати за тим, щоб кваліфікація працівників повністю відповідала існуючим стандартам.

Кожна людина, яка обіймає керівну посаду має нести відповідальність за своїх підлеглих і намагатися забезпечити їм гідні умови праці. А завідуючий кафедри поміж іншим має завжди піклуватися і про своїх студентів, які здобувають освіту за різними спеціальностями під його керівництвом.

Наверх
Точка зору Аналітика Блоги Форум